POWERED BY
homehome
 
sluzbysluzby
 
referencereference
 
ceníkcenik
 
partneripartneri
 
rs4srs4s
 
EA Sports Česká republika
Tatra a.s.
Techno.cz
 
Zadavatel:Expekt.com
Cíl projektu:Zábavně informační portál o pokeru.
Aktuální stav:
Možnosti:informace | náhled
Zadavatel:Expekt.com
Cíl projektu:vytvoření flashového pokera
Aktuální stav:
Možnosti:informace | náhled
EASY WEB
Základní statická prezentace bez podpory skriptů a databáze. Vhodná pro stručné informace či kontakty.
Cena: od 4000Kč
easy web logo
Pro tento produkt nabízíme ve spolupráci s MUJHOST.NET výhodný balíček obsahující i hosting přizpůsobený přesně potřebám Vaší prezentace.
CLASSIC WEB
Dynamická prezentace s podporou skriptů, databáze a základní administrace. Vhodná pro menší firmy či společnosti.
Cena: od 8000Kč
classic web logo
Pro tento produkt nabízíme ve spolupráci s MUJHOST.NET výhodný balíček obsahující i hosting přizpůsobený přesně potřebám Vaší prezentace.
PROFI WEB
Dynamická prezentace s kompletní podporou, úplnou administrací a možností propojení s Vašim IS. Vhodné pro větší firmy či společnosti.
Cena: od 15000Kč
profi web logo
Pro tento produkt nabízíme ve spolupráci s MUJHOST.NET výhodný balíček obsahující i hosting přizpůsobený přesně potřebám Vaší prezentace.
:: VAŠE ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ)
odrazkaCo je statická stránka?
Statické stránky jsou stránky www (HTML soubory), které jsou pevně (staticky) napsány a uloženy např. na webovém serveru. Obsah stránek je pevně dán a lze ho změnit pouze editací těchto souborů. Je tedy nutná znalost HTML kódu.
odrazkaCo je to HTML?
Je to jazyk k definici struktury a vzhledu textového dokumentu. Nelze jej označit přímo za programovací jazyk, ale tvorba HTML kódu vyžaduje jisté základy programování.
odrazkaCo je to RS neboli redakční systém?
Redakční systém v podmínkách webu je taková sada programů, která umožňuje snadnou aktualizaci webové prezentace a nejnovější aktuality při zachování jednoduchosti zadávání bez jakékoliv znalosti jazyka HTML. Redakční systém navíc umožní nejen tvorbu, ale i správu příspěvků a nabízí doplňkové služby.
odrazkaCo je dynamická stránka?
Stránka, která je vytvořena pomocí nějakého scriptu. V podstatě je složená opět jen z HTML tagů, ale ty jsou na stránku umístěny na základě požadavků uživatele. Ten zpracuje server a vygeneruje stránku, která se Vám zobrazí v prohlížeči.
odrazkaJaké výhody má dynamický systém?
Hlavní předností je jednoduchá správa stránek. Uživatel zpravidla nepotřebuje skoro žádné znalosti z tohoto oboru. Text, obrázky a vše ostatní zvládne spravovat přeš administrační rozhraní webu a to často odkudkoli na světe. Tam můžete mít stránky vždy aktuální.
odrazkaJak dlouho trvá zprovoznění­ hostingu a domény?
Funkčnost je zajištěna nejpozději do 24 hodin od přijetí platby za danou službu. Reálná doba zprovoznění se pohybuje přiblizně okolo 3 - 6 hodin.
odrazkaK čemu je dobrý webhosting?
Aby byly webové stránky dostupné, musí být uloženy na počítači, který je neustále spuštěný a připojený k internetu. Když tento počítač obdrží v podobě url adresy požadavek na nějakou www stránku, odešle příjemci soubor ve formátu HTML, který lze zobrazit v internetové prohlížeči jako formátovaný text s grafikou. Poskytování služeb takovéhoto počítače (webového serveru) se nazývá webhosting.
odrazkaCo je SEO neboli Search engine optimization?
Jedná se o optimalizaci webových stránek pro internetové vyhledávače. Jak jistě každý ví, internetové vyhledávače na základě klíčových slov vyhledávají www stránky, které zvolená slova obsahují. Vyhledávač je zjednodušeně řečeno počítač, který pravidelně prochází internet a obsah www stránek ukládá do své databáze. Tuto databázi pak při zadání vyhledávaných slov prochází a na základě mnoha postupu a algoritmu určí pořadí výsledků vyhledávání. Analýza těchto postupů a následné přizpůsobení www stránek tak, aby je vyhledávač řadil ve svých výsledcích na lepších pozicích se nazývá SEO - optimalizace pro vyhledávače.
prezentace je validní
XHTML 1.0 | CSS 2.1
Design & Code by BTW DESIGNS 2006
© 2005 - 2011 btw-designs.com V1.1
WEB Directory
Top weby.cz
fuga mobilya